همکاری با ما - آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای گام
0
09360081314

همکاری با ما

سود شما از همکاری با اینفولرن

80 100x100 1 - همکاری با ما

اینفولرن بستر عرضهٔ محتوای ویدیویی آموزشی است و تولیدکنندگان آموزشی را در فروش آن سهیم می‌کند. اینفولرن برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از تولیدکننده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد. اگر محتوایی برای فروش باشد و به‌صورت انحصاری در اینفولرن قرار داده شود، ٪۸۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد. و برای محتوایی که خارج از اینفولرن مشترک به صورت آنلاین منتشر شود، ٪۴۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم خواهد شد. اینفولرن محتوا را به هیچ‌وجه نمی‌خرد و دستمزد نمی‌پردازد.

تعیین هزینه دوره شما مدرسین گرامی

تعیین مبلغ دوره محتوای آموزشی تولیدکنندگان بر عهدهٔ خود شخص است، اینفولرن با توجه به عرضه تقاضا و بررسی بازار تنها یک پیشنهاد دهنده خواهد بود. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند. هرچند اینفولرن با بررسی دوره های ارائه شده و معیارهای ارزشی برای استفاده کننده این مبلغ و دوره را رسد خواهد کرد. هدف ما در کنار کیفیت درآمد زایی است..

cash 100x100 1 - همکاری با ما

نحوه تسویه حساب شما مدرسین عزیز

money 100x100 1 - همکاری با ما

درآمد، میزان بازخورد، و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیار تولیدکنندگان محتوای آموزشی قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر کمک حال انان باشد. در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از ۱۵۰ هزارتومان باشد، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را بدهید. اینفولرن در روز بیستم هر ماه به درخواست‌های تسویه رسیدگی می‌کند و ظرف مدت ۷۲ ساعت از پایان وقت اداری بیستم ماه مبلغ مورد درخواست به حساب تولیدکنندگان واریز خواهد شد.

در حال آماده سازی …

در حال آماده سازی …

۱) مالکیت معنوی هر مطلبی که توسط هر یک از مولفین در سایت اینفولرن منتشر شده‌ باشد متعلق به مولف آن مطلب است و سایت اینفولرن مالکیت معنوی پدیدآورنده و یا مولف مطلب را همواره به رسمیت می‌شناسد و شرایطی فنی فراهم می‌آورد که مالک معنوی مطلب همواره بدون هیچ ابهامی قابل تشخیص باشد، از طرفی با نشر هر مطلبی در سایت اینفولرن توسط مولف، مولف به صورت خودکار حق نشر غیر انحصاری آن مطلب را به اینفولرن تغییر می‌دهد و ارائه امکانات حذف و یا ویرایش بعدی مطلب مولف در اختیار سایت اینفولرن خواهد بود، همچنین سایت اینفولرن در نشر، عدم نشر و یا ویرایش تمامی مطالب آزاداست.

۲) هیچ یک از مولف ها حق نشر مطالب سایر سایت های آموزشی را در ندارند و مطلب قابل انتشار باید به نام و برای سایت اینفولرن تهیه شود.

۳) حق امتیاز کلیه مطالب انتشار یافته سایت اینفولرن برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه مطالب دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب دوره ها و سایر مطالب آموزشی سایت اینفولرن غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

۴) سایت اینفولرن یک سایت آموزشی به زبان فارسی است و تمامی محتوای آن نیز به همین زبان به مخاطبان ارائه می‌شود. مولفین موظفند مطالب خود را فقط به زبان فارسی و به رسم الخط و انشای صحیح و رایج این زبان منتشر کنند. با هرگونه مطلبی که به زبانی غیر از زبان فارسی و یا الفبایی غیر از الفبای زبان فارسی و یا با انشایی به غیر از انشای رایج‌ زبان فارسی منتشر شود برخورد خواهد شد. در صورتی که مطلبی تخصصی از منبعی به زبان دیگر نقل‌قول می‌شود، بهتر آن است که ترجمهٔ مطلب نیز همراه آن ارسال شود، در غیر این‌صورت لازم است تا به‌همراه مطلب غیر فارسی توضیحاتی پیرامون مطلب ارسالی به زبان فارسی در مطلب ارائه شود که به روشنی هدف از ارسال مطلب و محتوای کلی مطلب را توضیح دهد.

۵) تمامی مسوولیت های حقوقی (اعم از جزایی یا مدنی) نشر مطالب توسط مولفین بر عهده مولفین می‌باشد.

۶) نشر مطالب تکراری در سایت اینفولرن بلامانع است و انتشار مطلب تکراری براساس نظر کارشناس های اینفولرن انتشار خواهد یافت و مولف (مدرس) حق هیچگونه اعتراض و شکایتی از سایت اینفولرن نخواهد داشت.

۷) انتشار مطالب تکراری از فیلتر شاخص های کارشناس های اینفولرن عبور خواهد کرد که بعضی از این شاخص ها عبارتند از : تازه بودن سرفصل ها، متفاوت بودن پروژه های مربوط به مطلب، کیفیت مطلب و سایر شاخص هایی که در زمان ارسال مطلب، کارشناس های اینفولرن طی یک نامه الکترونیکی به ایمیل مولف ارسال خواهد شد.

۸) مطالب انتشار یافته دارای کیفیت باید باشند و هرگونه ابهامی باعث رد انتشار مطلب خواهد شد.

در حال آماده سازی …

0/5 (0 نظر)
0